Seznam jednotlivých produktů:

Hypoteční úvěry Dopřejte si vlastní bydlení.
Detail produktu:

Hypotéka je nejdostupnějším finančním nástrojem k pořízení vlastního bydlení, financování bydlení hypotékou může být výhodnější, než placení běžného nájmu. Hypotéka je poskytována za účelem koupě, výstavby, rekonstrukce či přestavby nemovitosti nebo refinancování jiného hypotečního úvěru na uvedený účel.


Hypoteční úvěr je dlouhodobý účelový úvěr zajištěný nemovitostí pomocí zástavního práva, které bance k této nemovitosti zřídí. Hypoteční úvěr lze splácet 1 rok až 30 let.

Úvěry ze staveb. spoření Alternativa k hypotečnímu úvěru.
Detail produktu:

Systém stavebního spoření nabízí možnost výhodných úvěrů, které představují dostupný nástroj k pořízení vlastního bydlení. Pevně dané parametry úrokových sazeb stavebních úvěrů dělají za stavebního spoření spolehlivého pomocníka při úvěřování např. rekonstrukcí, přestaveb nebo koupě družstevních bytů. Úroky zaplacené při splácení úvěrů ze stavebního spoření jsou přitom odečitatelné z daní.

Pojištění nemovitosti Aby se Vám v novém bydlelo bez obav.
Detail produktu:

Pojištění nemovitosti se vztahuje pouze na pojištěnou stavbu a pomůže Vám krýt škody
v případě, že dojde k poškození v důsledku vandalismu nebo působením přírodních živlů.


Pojištění domácnosti se vztahuje na věci, které máte v bytě či domě - tedy nábytek, veškeré spotřebiče, elektroniku, šperky, oblečení,
ale třeba i sportovní vybavení uložené v komoře nebo ve sklepě. O to vše můžete během okamžiku nečekané přijít - navštíví Vás zloděj, domem se prožene povodeň nebo dojde
k požáru.

Investice Individuální a citlivý přístup.
Detail produktu:

Je příjemné, když peníze dělají peníze. Většinu času pracujete pro peníze, ať tedy konečně peníze pracují pro Vás.


Poradíme Vám, jak na to. Zohledníme Vaši představu o zisku, bezpečí i přístupu k Vašim financím.